Thursday, 07 February 2013 21:04

Dažniausiai užduodami klausimai apie karkasinius namus

1. Man reikėtų ant metalinio karkaso pastatyt priestatą  ir pratęsti stogą. Aš norėčiau tai padaryti iš lengvų konstrukcijų ar karkaso. Apdaila turėtų būti pagrindinė iš struktūrinio tinko ir maža dalis klinkerio plytelių (ne plytų). Ar galėtumėte ką nors pasiūlyti? Kokie yra karkasinio namo statybos terminai , kokia yra karkasinio namo samata?

Ieškau statybininkų karkasinio namo statybai Klaipėdos raj. Karkasas iš 50mm storio ir 250bmm pločio statramsčių,perdanga mediniai balkiai 200*300mm, stogo gegnės 70*300. Mediena išpjauta kovo men. Kokia būtų preliminari karkasinio namo kaina?

Atsakymas: Kainai nustatyti reikėtų daugiau informacijos, tačiau tokio namo kaina būtų apie 120 000 litų.

2. Noriu sužinoti informaciją apie Karkasinius namus:

-  kiek kainuotų karkasinio/skydinio namo statyba su daline apdaila pagal pageidaujamą planą?

-  kokie darbai įeina i dalinės apdailos kainą?

-  kiek laiko užimtų statyba?

-  kokia butu statybos kaina, jei namą padaryti PASYVIU? Kuo skirtusi nuo standartinio?
3. Ar įmanoma butu sužinoti karkasinio namo ("dėžutės": pilna lauko apdaila + vidus GKP) statybos kaina pagal musu sudaryta namo planą?

4.  Karkasinių namų statyba. Įmonei  iškarto po žiemos šalčių (t.y. kada leis oro sąlygos) tikimės. Vasario mėn. pabaigoje reikalingi 100kv.m. karkasinio pastato statybos darbai. Pagal Pastato paruoštą projektą.

Kitos svarbios detales:

1) Pastatas dviejų aukštų. Antras aukštas nepilnas, t.y. su galimybe naudotis pirmo aukšto stogu.

2) Pamatas jau yra padarytas.

3) Domintų paskaičiavimas tik pačių statybos darbų iki dalinės apdailos. Statybų metu visas medžiagas pristatytume patys.

4) Pagal susitarimą galimas apgyvendinimas. Kokia būtų tokių darbų kainą.

5. Karkasinių namų statyba

5. Internete radome Jūsų įmonę kaip vieną tokios statybos lyderių Lietuvoje. Rengiamės statyti savo namą ir norėjome pasiteirauti tam tikros informacijos. Mus domina apie 120-130 kv. m. namas su garažu. Konkretaus projekto dar neturime, tačiau preliminarus išplanavimas galėtų būti toks: I aukšte garažas (20-30 kv. m.), katilinė, tualetas, bendra virtuvės ir svetainės erdvė; II aukšte 3 miegamieji (apie 12-14 kv.m.), vonia, drabužinė. O galbūt ekonomiškiau ir geriau statyti vieno aukšto namą? Gal galėtumėte pasiūlyti tokio namo projektą ar reikėtų rengti visiškai naują? Ar atliekate visus darbus nuo pamatų iki pilnos vidaus apdailos, ar tvarkote visus dokumentus, susijusius su namo statyba? Kokia būtų tokio namo kaina su pilna apdaila, įskaičiuojant pamatus, karkasą, šiltinimą, stogo dengimą ir šiltinimą, santechnikos, elektros išvedžiojimą, pilną išorės ir vidaus apdailą? Ar galėtume gauti preliminarią sąmatą? Medieną karkasui ir šiltinimo bei izoliacines medžiagas norėtume pasirinkti kuo kokybiškesnes, apdailos - vidutinės kokybės. Vietovė - Lietuva. Koks sklypas tokiam namui reikalingas? Kiek laiko gali užtrukti tokio namo statyba pradedant dokumentų tvarkymu ir baigiant galutine apdaila? Būtume labai dėkingi, jei suteiktumėte mums reikalingos informacijos ir galbūt taptumėte mūsų partneriais svajonių namo statybose.

6. Mes siūlome – Lankstų ir operatyvų prekių pristatymą 2 savaičių laikotarpyje, nuo užsakymo gavimo , nes mūsų auto kas savaite vykdo pasikrovimus. Užsakymai galimi nedideliais kiekiais. Jie turi būti tik paletėmis. Pristatymas į , bet kuria Pabaltijo vietą. Pirmi du užsakymai apmokėjimas išankstinis. Vėliau pasirašius bendradarbiavimo sutartį , taikomas atidėtas apmokėjimas 60 dienų. Kainas , visada atsižvelgiant į užsakymą galima koreguoti į palankesnę pusę.

Kiek kainuotų karkasinis namas?

7. Norėčiau sužinoti ar galėtumėt pastatyti, pridedamame projekte nurodytą karkasinį namą. Statyba turėtų vykti rudenį, Lietuvoje. Prieš priimdamas sprendimą dėl užsakymo, norėčiau sužinoti: 1. Kiek preliminariai kainuotų projekte nurodyto namo (dėžutės) statyba (darbai / medžiagos (bent grubiai nurodant kokios būtų naudojamos - ))? 2. Kiek kainuotų projekte nurodyto namo stogo įrengimas (darbai / medžiagos (bent grubiai nurodant kokios būtų naudojamos))?

8. Radau jūsų kontaktus internete, jog užsiimate karkasinių namų statyba. Mums Lietuvoje iškart po žiemos šalčiu (t.y. kada leis oro sąlygos) tikimės 2013m. Vasario mėn. pabaigoje reikalingi 79kv.m. karkasinio pastato statybos darbai. Pastato paruoštą projektą, tačiau jį persiųsiu paskaičiavimui tuo atveju, jeigu visu pirma pranešite, jog jus sis objektas tokiu metu ir tokioje vietoje domina. Kitos svarbios detales: 1) Pastatas dviejų aukštų. Antras aukštas nepilnas, t.y. su galimybe naudotis pirmo aukšto stogu. 2) Pamatas jau yra padarytas. 3) Domins paskaičiavimas tik pačių statybos darbų iki dalinės apdailos. Statybų metu visas medžiagas parūpins mūsų įmonė mūsų transportu. 4) Pagal susitarimą galimas apgyvendinimas (kambariai) statybininkams vos 500m. nuo statomo objekto.

9. Norėčiau pasiteirauti, ar galėtumėte pateikti pasiūlymą dėl siunčiamo namo ir pirties statybos projektų (prisegama), nurodant bendrą kiekvieno objekto statybos sumą ir ją išskaidant į , pvz., pamatai; stogas; vidaus apdaila ir pan. Taip pat kainos struktūrą padėtų suprasti, jeigu nurodytumėte, kokios medžiagos planuojamos (siūlomos) naudoti. Statiniai planuojami Vilniaus rajone. .

Ruošiamės statyti karkasinį namą

Ruošiamės statyti karkasinį namą. Norime paklausti ar statote namus visoje Lietuvoje, nes Jūsų internetinėje svetainėje neradome informacijos kur esate įsikūrę. Namą statysim Vilniaus rajone. Apskaičiuotumėte kiek kainuotų pastatymas jei atsiųstume savo projektą.

Last Updated on Tuesday, 17 December 2013 19:45
 
 
nemokamas lankomumo skaitliukas